Covid19

Koukněte se na krátká videa LIFE GOES ON : 
MR. CORONA
FIGHT
LIFE GOES ON
SPORT
INSIDE
OUTSIDE
MUSIC
DANCE

Připojte se ke zpěvákům L'Arche proti Covid19 podporou komunit ve vašem okolí a na celém světě https://www.larche.org/en/donate LArcheGoesOn / Join the singers of L'Arche against Covid19 by supporting communities near you and around the world https://www.larche.org/en/donate  LArcheGoesOn / Rejoignez les chanteurs de L'Arche contre le Covid19 en soutenant les communautés près de chez vous et à travers le monde https://www.larche.org/en/donate LArcheGoesOn.

L´ARCHE International lze podpořit buď přímo na jejich stránkách , nebo zde

Chcete-li podpořit naši komunitu ARCHA Benediktus, prosím lze buď sdílením Vašeho kontaktu zde, budeme Vás občas oslovovat s info co se děje u nás doma, nebo finanční podporou zde. Aktuální situace a opatření výrazně omezili náš provoz i poskytování služeb a poněkud nás to zasáhlo s vazbou na dodělání a ufinancování terapeutické dílny v podkroví (zastavila se sbírka na aperát). Žádná katastrofa.

Těšíme se na obnovení provozu v plné míře, těšíme se na setkání se všemi po kom se nám už dlouho stýská. Už brzy to bude dobré.

Obáváme se však co bude další roky. Jak to ovlivní postoj státu k podpoře služeb našeho charakteru. Chtěli bychom se připravit na hubenější léta a tedy bychom rádi oslovili Vás a vytvořili spolu širší síť přátel a dlouhodobých drobných podporovatelů.

L´ARCHE International podporuje a napomáhá komunitám po celém světě. Některé z nich, zejména ve státek s méně rozvinutou ekonomikou, mají nyní exiatenční problémy. Chcete-li pomoci jim, prosím finanční příspěvky zde, případně rovnou na jejich stránkách.